Sparta

Návštěva tohoto hřiště je ideální pro mladší děti, které zajímá kopaná, protože vám umožní ukázat dětem jeden z největších stadionů v Čechách.

Popis

Dětské hřiště <b>(64)</b> se rozkládá přímo u stadionu fotbalového klubu Sparta (u vstupu č. 4), nedaleko železniční tratě Praha-Kladno. Hřiště je obklopené vysokým plotem. Na ploše najdete kombinaci několika povrchů - trávu, litou gumu, písek a dlažbu. Roste zde několik stromů, které poskytují částečný stín. Atrakce zaujmou děti cca do 9 let. Stojí tady domek se skluzavkou, prolézačka pojatá jako housenka (ta nahradila dřevěný vláček, který můžete ještě vidět na jedné z fotografií), dvě kreslící tabule s počítadlem, houpadla (jedno představuje pandu), kolotoč a větší pískoviště. Na gumové ploše je nakreslen skákací panák. Podle sdělení pracovníka bezpečnostní služby, která zajišťuje pořádek na stadionu a kolem něho, se z bezpečnostních důvodů v době fotbalových zápasů hřiště zamyká!

Doporučujeme

O pár set metrů dál, v ulici Na Výšinách (areál DDM Praha 7) máte možnost zahrát si minigolf - více na: <a href='http://www.ddmpraha7.cz/minigolf.html' target='_blank'>www.ddmpraha7.cz/minigolf.html</a>.<br />Děti si mohou také procvičit pravidla silničního provozu na dopravním hřišti. Informace o jeho otvírací době na: <a href='http://www.ddmpraha7.cz/dopravni-hriste.html' target='_blank'>www.ddmpraha7.cz/dopravni-hriste.html</a>.

Sociální zařízení

Voda ano - hydrant, chemické WC.

Občerstvení

U stadionu se nachází restaurace řetězce McDonalds. Na ulici Milady Horákové si můžete vybrat z několika restaurací.

Doprava

Zastávka Sparta. Parkování ulice U Sparty nebo Nad Královskou oborou.