Přispějte na projekt

10. 01. 2016 Adamm Admin


Vážení přátelé,

chtěli bychom poděkovat za vaše pozitivní ohlasy na projekt, které mu dávají smysl. Jeho realizace, další rozšiřování i aktualizace zabírají hodně času a na všem pracujeme zdarma.

Proto jsme v posledních měsících oslovili více společností (banky, obchodní řetězce, Unilever, Niveu, Lego atp), s žádostí o sponzoring. Pokud se z firem ozvali, byli jsme odmítnuti. Modelový příklad odpovědi přikládáme:

Vážený pane Vašáku,

velmi si vážíme důvěry, se kterou jste se obrátil na Komerční banku, a ráda bych Vám tímto poděkovala za nabídku podpory projektu Hřiště Praha. Vaši činnost skutečně velice oceňujeme, nicméně na základě usnesení o sponzoringové strategii bylo rozhodnuto o zachování kontinuity podpory stávajících projektů. Komerční banka si zakládá především na dlouhodobé partnerské spolupráci a tato nastavená strategie zůstane zachována. Z tohoto důvodu Váš projekt bohužel nemůžeme podpořit.

Pokud byste měli zájem přispět jakoukoliv drobnou částkou, budeme vděčni a pomůžete dobré věci.

 

Číslo účtu je:

285 001 0001/5500

Do zprávy pro příjemce prosím napište „Hřiště Praha“. Jestliže byste chtěli, abychom vaše jméno jako dárce uvedli na našich stránkách, napište zprávu na: zastupce.vasak@seznam.cz

Za případné příspěvky děkujeme a zachovejte nám přízeň.


Všechny novinky